mapa drogowa

WŁAŚCIWY KIERUNEK.

DWULETNIA SUBSKRYPCJA SYSTEMU NAWIGACYJNEGO BMW.

Co roku zmianom ulega około 15% sieci drogowej. Aby wyjść naprzeciw potrzebom kierowców, BMW oferuje optymalne rozwiązanie w postaci 2 letniej subskrypcji mapy drogowej BMW, obejmującej nawet do czterech aktualizacji rocznie, dzięki temu możesz dotrzeć do celu bez niepotrzebnych objazdów.

Aktualizacja cyfrowej mapy drogowej BMW zawiera o wiele dokładniejsze, aktualne mapy dla Europy Środkowo-Wschodniej, z bazą danych Ważnych Miejsc (POI) i wszystkimi Autoryzowanymi Serwisami BMW. Zapewnia pokrycie 100% dróg prowadzących do miejsc zamieszkania, 93% dostępnych adresów oraz ponad 701 878 km dróg wszystkich kategorii.

Dzięki subskrypcji map drogowych z pewnością dotrzesz do celu bezpiecznie i na czas. Chętnie udzielimy Ci informacji na temat odpowiedniej aktualizacji do Twojego systemu nawigacyjnego.

Jeśli już posiadasz wykupioną wcześniej aktywną subskrypcję map, skontaktuj się z nami w celu instalacji najnowszej wersji.

BEZPIECZNIE DO CELU.

Dzięki aktualnym danym nawigacyjnym można zawsze znaleźć najlepszą trasę, zapomnieć o żmudnym szukaniu właściwej drogi i niepotrzebnych objazdach. Oznacza to oszczędność nie tylko czasu, ale i paliwa.

Trójwymiarowe modele miast, zdjęcia satelitarne oraz komunikaty o ruchu drogowym RDS/TMC – w zależności od modelu BMW, systemu nawigacyjnego oraz jego konfiguracji Twój „cyfrowy pilot” zapewnia szeroki wybór informacji i usług. Są one szczególnie przydatne i skuteczne w połączeniu ze zaktualizowanymi mapami.

aktualizacja nawigacji
subskrypcja systemu nawigacyjnego

CYFROWA MAPA DROGOWA BMW.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Bońkowscy Spółka Akcyjna (dawniej Bońkowski sp. k.) za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody
Serwis BMW Bońkowscy Koszalin.